Galimas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

Kardifo pusmaratonis 2024 m

Team Bawso #Miles4change

Prisijunkite prie „Team Bawso“ Kardifo pusmaratonyje 2024 m. spalio 6 d., sekmadienį!

Kaip kasmetinė tradicija, suvarstome bėgimo batelius, kad pasikeistų. Turime ribotą laisvų vietų skaičių – tik 30, pirmieji atvykę, todėl paskubėkite užsitikrinti vietą mūsų komandoje. Nesvarbu, ar esate patyręs bėgikas, ar tik pradedate savo veiklą, galite prisidėti prie mūsų misijos remti išgyvenusius smurtą šeimoje ir smurtą.

Mūsų bėgikai gaus:

  • Nemokami „Team Bawso“ bėgimo marškinėliai
  • Naujienlaiškiai ir grupiniai pokalbiai jus nuolat įkvėps ir motyvuos
  • Nenutrūkstamas lėšų rinkimo komandos palaikymas kiekviename jūsų kelionės etape

Prisijunkite prie mūsų lėšų rinkimo komandos kaip „GoFundMe“ narys; turėsite susikurti paskyrą ir automatiškai rinksite lėšas Team Bawso.

Dalyvavimas Kardifo pusmaratonyje su „Team Bawso“ yra daugiau nei tik lenktynės – tai galimybė rinkti lėšas tikslui, kuriuo tikite. Prisijungę prie mūsų komandos turėsite galimybę surinkti gyvybiškai svarbių lėšų, kurios turi tiesioginės įtakos tų žmonių gyvenimui. tarnaujame. Negalite bėgti? Jūs vis tiek galite ką nors pakeisti savanoriaudami arba remdami mūsų komandos narius.

Jau bėgate Kardifo pusmaratonį?

Jei jau turite savo vietą lenktynėse, vis tiek galite prisijungti prie Bawso komandos! Paspauskite čia kad atidarytumėte lėšų rinkimo puslapį, ir mes atsiųsime jums techninius marškinėlius, kai surinksite 150 GBP.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis adresu publicity.event@bawso.org.uk

Dalintis: